O nas

Polcan działa na polskim rynku od ponad 29 lat. Jesteśmy wiodącym dostawcą oryginalnych i alternatywnych materiałów eksploatacyjnych ponad 91 marek z branży komputerowej i materiałów biurowych. Doświadczenie przekuwamy na jakość i wydajność naszych produktów, jesteśmy producentem wysoko cenionych przez klientów marek Asarto i Tiom.

Chcemy jak najlepiej dopasować się do potrzeb naszych klientów. Dokładamy najwyższych starań, żeby oferowany przez nas asortyment, w kombinacji z profesjonalną obsługą wykwalifikowanych specjalistów, spełniał najwyższe standardy. Nasza siedziba w Ożarowie Mazowieckim (pod Warszawą) wraz z oddziałami w Katowicach, Poznaniu i Rzeszowie, zatrudnia ponad 100 pracowników. Firma stale poszerza asortyment i zakres usług tak, aby sprostać  potrzebom stale rosnącej liczby partnerów handlowych.

Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie światowe i polskie standardy pod względem jakości, ochrony środowiska, bezpieczeństwa pracy, a przede wszystkim obniżenia kosztów eksploatacji. Produkty z naszej oferty pochodzą od znanych producentów, z którymi Polcan współpracuje jako autoryzowany dystrybutor bądź partner handlowy.

 

POLCAN W LICZBACH

+29

lat
doświadczenia

4

lokalizacji
na terenie
Polski

100

pracowników

HISTORIA FIRMY

2021
Artykuły czyszczące | Marka Asarto poszerza swoją ofertę o kolejne produkty.
2017
Powstanie marki Tiom | Kolejna marka, oferująca zamienniki, dołącza do portfolio produktów firmy Polcan.
2015
Nowa siedziby firmy Polcan | W dniu 24 sierpnia 2015 roku, ukończyliśmy prace przy budowie nowej siedziby, przy ul. Krętej 4 w Ożarowie Mazowieckim.
2012
Powstanie, w wyniku licznych badań i analiz, naszej, pierwszej marki własnej Asarto z szeroką gamą wkładów atramentowych i laserowych do urządzeń biurowych oraz folii do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.
2012
Przekształcenie firmy Polcan w spółkę | Powstaje „Polcan Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowo – Akcyjna”.
1993
Założenie firmy Polcan | Na rynku pojawia się firma Polcan, oferująca oryginalne i alternatywne materiały eksploatacyjne ponad 30 marek z branży komputerowej.

MARKI WŁASNE

Informujemy, że wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania „ciasteczek” w naszej Polityce Cookies

Akceptuję
e-SKLEP