Kariera

Proces rekrutacji

Prowadzone przez nas procesy rekrutacyjne są wieloetapowe, aby jak najlepiej ocenić kompetencje kandydatów i zatrudnić osoby, które doskonale pasują do naszego zespołu.

KROK 1

Wyślij nam swoje CV.

KROK 2

Rozmowa kwalifikacyjna (w formie spotkania w biurze lub on-line).

KROK 3

Sprawdzenie umiejętności praktycznych.

KROK 4

Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, witamy na pokładzie!

Benefity

Staramy się dbać o naszych pracowników, dlatego oferujemy im szereg benefitów, takich jak prywatna opieka medyczna, możliwość nauki on-line języków obcych oraz dopłaty do karty do obiektów sportowych.

Prywatna opieka medyczna
Dopłaty do kart Multisport
Dofinansowanie do urlopów
(wczasy pod gruszą)
Dopłaty do przedszkola
lub żłobka
Pożyczki na cele
mieszkaniowe.
Szkolenia w czasie pracy
Finansowanie nauki języków on-line
Wyposażenia wspierające ergonomię pracy
Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
Swobodny strój

Znalazłeś ofertę dla siebie?

Wyślij nam swoje CV na adres

 

W temacie podaj nazwę stanowiska. Nie zapomnij o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polcan Sp. z o.o. SKA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polcan Sp. z o.o. SKA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ovheb@cbypna.cy


Twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne


Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych będzie firma POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Podanie danych w zgłoszeniu jest dobrowolne, będą one przetwarzane w celu rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom oraz do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. W każdym momencie ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania po wcześniejszym kontakcie e-mailowym na ovheb@cbypna.cy. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

Do naszego zespołu poszukujemy:

Aktualnie nie posiadamy ofert pracy

MARKI WŁASNE

Informujemy, że wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania „ciasteczek” w naszej Polityce Cookies

Akceptuję
e-SKLEP