Career

Jeśli jesteś osobą pełną pasji, zaangażowania i chętną do rozwijania się razem z nami, to Polcan to miejsce dla Ciebie! Poszukujemy utalentowanych i ambitnych jednostek, które podzielą naszą wizję i przyczynią się do naszego wspólnego sukcesu.

Dołącz do nas i bądź częścią wielopokoleniowego zespołu, który nie tylko definiuje standardy, ale także je podnosi. 

Polcan - Razem kształtujemy lepszą przyszłość.

Recruitment process

Our recruitment processes are multi-stage in order to best assess the candidates' competences and employ people who perfectly match our team.

STEP 1

Send us your CV.

STEP 2

Interview (in the form of an office or online meeting).

STEP 3

Practical skills check.

STEP 4

If all goes well, welcome on board!

Benefits

We try to take care of our employees, which is why we offer them a number of benefits, such as private medical care, the ability to learn foreign languages ​​on-line and additional payments to the card for sports facilities.

Private medical care
Surcharges to Multisport cards
Holiday subsidy
Kindergarten payments
or nursery
Loans for purposes
housing.
Training programs
Funding online language learning
Equipment supporting work ergonomics
Co-financing for corrective glasses
Casual outfit

Have you found an offer for yourself?

Send us your CV to the address

 

In the subject, enter the name of the position. Do not forget about the consent to the processing of personal data.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Polcan Sp. z o.o. SKA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Polcan Sp. z o.o. SKA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem ovheb@cbypna.cy


Twoje dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne


Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych będzie firma POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki. Podanie danych w zgłoszeniu jest dobrowolne, będą one przetwarzane w celu rekrutacji. Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom oraz do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. W każdym momencie ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania po wcześniejszym kontakcie e-mailowym na ovheb@cbypna.cy. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

For our team we are looking for:

No current job offers

OWN BRANDS

Informujemy, że wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić Ci maksymalny komfort podczas przeglądania serwisu i korzystania z jego funkcjonalności. Jeśli kontynuujesz przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Jeżeli nie wyrażasz zgody – możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej o celu używania „ciasteczek” w naszej Polityce Cookies

Akceptuję
e-SKLEP